Domov Bývanie Dream home.. coming soon..

Dream home.. coming soon..

od Katka

Na snívaní ma baví všetko! Každé snívanie je tak trochu ako lovestory, dáva nám krídla, na chvíľu vďaka nemu zabúdame na všetko ostatné a ocitáme sa v inom svete.. A každý začiatok nového snívania je ako udalosť.. Aspoň pre mňa.. 🙂

Vďaka tomuto blogu mám možnosť zachytávať tieto jedinečné okamihy a navždy si ich uchovať v pamäti.. napríklad taký začiatok svadobného snívania, lásky k tylovým sukničkám, k oceánu či k novému bytu..

Tá posledná začala len nedávno.. Presne si pamätám, kedy to bolo.. V noci keď sa odovzdávali zlaté glóbusy! Môj obľúbený La La Land to vyhral na celej čiare a ja som mala pocit, akoby bolo zrazu snívanie oficiálne povolené.. 🙂 Pár hodín predtým sme dostali prvé návrhy interiéru.. Byt sme hľadali vyše roka a keď sme po všetkých tých inzerátoch a obhliadkach našli ten náš a v decembri minulého roka podpisovali kúpnu zmluvu, nijako extra som to neprežívala.. Kto v poslednej dobe kupoval byt v Bratislave, vie, že je to hlavne o kompromisoch a na konci fázy hľadania človek pociťuje skôr úľavu ako radosť.. Tá prišla až onej januárovej noci, keď som si to všetko, na čele s vyššie zobrazeným bledomodrým kreslom, začala predstavovať, uvedomovať a naozaj sa z toho tešiť..

Vtedy prišla prvá vlna snívania.. to bol ten krásny začiatok.. so všetkými tými motýlikmi v bruchu a poviem vám na rovinu, že som od šťastia normálne nevedela zaspať :)!! No vôbec mi to nevadilo.. 😉

Takto v mojom srdci začal príbeh nášho vysnívaného domova.. prvého spoločného bytu s Tominom.. Keďže tieto mesiace budú hlavne o rekonštrukcii a zariaďovaní, určite vám o tom napíšem aj viac a už sa neviem dočkať, kedy budem môcť spraviť prvé fotky ;)!

♥♥♥

Mohlo by sa vám pačiť